Novinky

Advokátní kancelář Achour & Partners uspěla v desátém ročníku soutěže Právnická firma roku

08.11.2017

Advokátní kancelář Achour & Partners uspěla v soutěži Právnická firma roku 2017. Umístila se mezi velmi doporučovanými a doporučovanými kancelářemi v kategoriích developerské a nemovitostní projekty, restrukturalizace a insolvence, veřejné zakázky a česká firma na mezinárodních trzích. 

Záštitu nad letošním ročníkem soutěže Právnická firma roku převzal ministr spravedlnosti České republiky JUDr. Robert Pelikán, Ph.D. Záštitu nad galavečerem převzala již tradičně Česká advokátní komora. Výsledky firemního žebříčku Právnická firma roku 2017 byly slavnostně vyhlášeny 6. listopadu 2017 v prostorách Paláce Žofín za účasti zástupců předních advokátních kanceláří a osobností české justice.

Právnická firma roku je oborová soutěž hodnotící právní služby na území České republiky, a to zejména mezi velkými advokátními kancelářemi. Poprvé byla soutěž vyhlášena v roce 2008. Jejím pořadatelem je společnost EPRAVO.CZ, která provozuje právní informační server www.epravo.cz a každoročně pořádá i soutěž Právník roku.