Novinky

Zahájení spolupráce s nakladatelstvím Walden Press s.r.o.

03.03.2021

Bylo nám ctí zahájit v rámci našeho pro bono a CSR programu spolupráci s nakladatelstvím Walden Press s.r.o., které se zaměřuje na udržitelnou architekturu a urbanismus, ekologické zemědělství, environmentální ekonomii a v neposlední řadě na soběstačný životní styl. Vedle nakladatelské činnosti provozuje i e-knihkupectví www.biobooks.cz, kde dává prostor obdobně profilovaným nakladatelům nebo spolkům.

Walden Press připravuje pro nadcházející roky několik zásadních překladových knih a tituly, do nichž jsou zapojení přední tuzemští odborníci. Velmi očekávané jsou publikace Ekosystém měst či The Green New Deal od amerického ekonoma Jeremy Rifkina.

Princip udržitelného přístupu k životnímu prostředí se u Walden Press propisuje i do samotných knih. Jsou vyráběné s minimálním odpadem, na papíru s maximální certifikací, bez chlóru a dalších chemikálií např. v barvách nebo vazbě.

Našim první společným projektem je ambiciózní Encyklopedie ekologického zemědělství, jejíž vydání je plánováno na první polovinu roku 2022.

JUDr. Gabriel Achour
T   +420 270 006 111
E   
gabriel.achour@achourpartners.com

Gabriel Achour poskytuje právní poradenství v oblasti fúzí a akvizic, nemovitostí a stavebnictví včetně výstavby a realizace investičních celků v oblasti dopravní infrastruktury a energetiky, rezidenčních developerských projektů a projektů rozsáhlých nákupních center. Gabriel Achour má rozsáhlé zkušenosti v oblasti financování a vedení sporů a mezinárodního rozhodčího řízení, účastnil se projektů tvorby standardní bankovní dokumentace pro významné české banky včetně přípravy komplexních úvěrových smluv a zajišťovací dokumentace.